?>

Pan Maleńczuk Solo

Maleńczuk

Pan Maleńczuk Solo
20 marca 2016, godz. 19:00
Blue NEW Note Jazz Club - Kościuszki 76/78, Poznań
Maciej Maleńczuk to wyjątkowy artysta na polskiej scenie muzycznej, to artysta z ogromnym dorobkiem. Już 20 marca 2016 roku mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na jego solowy koncert w klubie Blue Note w Poznaniu. Ten muzyczny spektakl będzie retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty, dokonań nietuzinkowych, często kontrowersyjnych, ale przede wszystkim uwielbianych przez wielu fanów!
Ten solowy spektakl muzyczny Macieja Maleńczuka składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań artysty, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród bardzo szerokiej publiczności. Bliski i bezpośredni kontakt z widownią , szczery, niezakłócony przekaz tekstu - to po prostu Maleńczuk w czystej postaci. Ten, o którym się mówi: nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie właśnie jest życie! Maleńczuk to przede wszystkim artysta nieobliczalny, czym dał się poznać już niejednokrotnie swoim fanom. Tego wieczoru zabierze Was w podróż do korzeni mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym przypomni swoją historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. Te początki nie bez powodu przysporzyły mu przydomek "barda Krakowa". To jednak nie wszystko! W repertuarze nie zabraknie nowszego okresu twórczości. Na swoim koncie posiada 12 solowych albumów, a dorobek ten zamyka płyta "Tęczowa Swasta" z 2014 roku. Każdy z tych albumów jest wyjątkowy i na swój sposób inny i bez wątpienia pokazują one, że największym atutem Maleńczuka jest wciąż wolność słowa! Najlepszą zapowiedzią tego wieczoru mogą być słowa artysty, który w swoim stylu stwierdza, że "Stęsknionych za barwą mojego głosu - doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali".
Zamów bilety już teraz!!

Kategorie: Maciej Maleńczuk
Bilety na to wydarzenie możesz zamówić online:
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego wydarzenia (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.