Public Service Broadcasting zagrają przed Editors

Public Service Broadcasting zagrają przed Editors
26 listopada 2015
godz. 13:24
|
|
Wiemy już kto wystąpi w roli supportu na polskich koncertach Editors. 10 grudnia w Warszawie i 11 grudnia w Poznaniu pojawi się brytyjska grupa Public Service Broadcasting.
2015 rok był dla Public Service Broadcasting bardzo udany. Ich drugi album, "The Race For Space", dotarł do zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii, zespół wystąpił przed kompletem publiczności na festiwalu Glastonbury, a 29 listopada muzycy zagrają największy własny koncert w O2 Brixton Academy. Kilka dni temu duet wydał też nową EP-kę, "Sputnik/Korolev", a koncerty w Polsce z pewnością będą dobrą okazją do zaprezentowania nowego materiału. Editors przyjadą do Polski w związku z promocją wydanego w październiku krążka "In Dream". To pierwszy album, który muzycy wyprodukowali samodzielnie, za mix odpowiada natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins). Płyta przyniosła kilka świetnych singli, w tym ostatni, "Ocean Of Night", do którego klip można sprawdzić pod tym adresem. Warszawski koncert Editors został wyprzedany, w związku z czym wejściówki nie będą już dostępne ani w przedsprzedaży, ani bezpośrednio w dniu koncertu. Wciąż można kupować bilety na koncert Editors w Poznaniu. Dostępne są na go-ahead.pl, biletomat.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Kategorie: Editors
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego artykułu (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.