?>

Tre Voci

Specjalny koncert na Dzień Matki

Tre Voci
24 maja 2020, godz. 17:00
Aula Duża WSFiZ w Białymstoku - Ciepła 40 (wejście od Jagienki), Białystok

Już 24 maja ponownie zawita na Podlasie najsłynniejsza grupa tenorów - Tre Voci, z niesamowitym koncertem przygotowanym specjalnie w związku z Dniem Matki  dla białostockich fanów !!! 


"TRE VOCI with Love"
Tenorzy ci to artyści nowej generacji, gwiazdy największych światowych oper ,przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesne brzmienie, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i orkiestra na żywo tworzą to niesamowite show !!! 


Tre Voci with Love to niesamowite wydarzenie artystyczne, warte obejrzenia !!! To będzie jedyny taki koncert, na którym usłyszymy największe światowe i polskie hity, przygotowane specjalnie na ten Dzień w nowych operowych aranżacjach. Tego w telewizji nie zobaczysz !!! Nie masz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej Mamy? Wybierzcie się razem na tą niesamowitą Pop-Operę.


To będzie wieczór, którego nigdy nie zapomnicie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Bilety na to wydarzenie możesz zamówić online:
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego wydarzenia (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.