?>

Piekło nad Niebem

Piekło nad Niebem
24 lutego 2018, godz. 12:00
Niebo - Nowy Świat 21, Warszawa
Współczesne realia rynku, digitalizacja życia czy presja bycia nie tylko twórcą, ale również własnym managerem i agentem PR, wymagają od artystów rozwoju na wielu poziomach, nie tylko tych związanych z procesem twórczym. 
Cykl warsztatów „Artysta w Niebie” przybliża uczestnikom różne narzędzia i umiejętności, które wspierają lepsze zarządzanie twórczym potencjałem oraz przemyślany i świadomy rozwój kariery. Seria spotkań to propozycja „wiedzy w działaniu”. Każdy z warsztatów oferuje uczestnikom intensywne, interaktywne doświadczenie, które, w lekki i przyjemny sposób, miksuje współczesne teorie i branżowe konteksty z treningiem konkretnych umiejętności. Twórcy będą mogli zetknąć swoje indywidualne historie z różnymi podejściami z obszarów coachingu, psychologii, neuronauki, zarządzania czy międzynarodowych standardów pracy w sektorach kreatywnych. Warsztaty poprowadzi Magda Chołyst, założycielka Artist in Bloom, która specjalizuje się w coachingu i edukacji dla twórców różnych dziedzin kultury, takich jak fotografia, muzyka, film, sztuka współczesna czy design. Warsztat 1: OGARNIANIE CHAOSU
Skierowany do twórców, którzy szukają sposobów na konsekwentne podążanie za własną wizją. Są dwa rodzaje chaosu. Jeden - twórczy - to z niego powstaje kosmos. Drugi to niestety tylko bałagan. Działamy w nim reaktywnie, raczej reagujemy na to, co się dzieje niż inicjujemy. Nie mamy poczucia kontroli i sprawczości. Realizujemy częściej cele innych, niż własne. Aby wyjść z choasu, potrzebujemy jasnej wizji tego, dokąd zmierzamy. Odkrycie i nazwanie tego, czego
chcemy w zawodowym życiu jest pierwszym krokiem do większego poczucia spokoju, jasnego planu działania i naturalnej motywacji. Na warsztacie dowiesz się:
- Czym jest wizja kariery i dlaczego warto ją tworzyć, szczególnie w artystycznych i kreatywnych zawodach?
- Od czego zacząć budowanie wizji?
- Jak działa mózg, kiedy myślimy o przyszłości? Jak wspomagać te procesy w rozwoju kariery?
- Jak tworzyć wizję w zgodzie z naszą wrażliwością i wartościami a jednocześnie nie zapominać
o realiach?
- Jak ustalać cele i się ich trzymać?
- Jak ustalać priorytety i wdrażać je w codzienną pracę?
- Jak nie zawracać sobie głowy sprawami nieistotnymi? ***
Daty kolejnych spotkań:
~ 7/04 - W poszukiwaniu traconego czasu
~ 9/06 - Krytyk wewnętrzny na wakacjach Zamów bilety już teraz!!
Bilety na to wydarzenie możesz zamówić online:
k o m e n t a r z e   u ż y t k o w n i k ó w
Dodaj komentarz
Komentarz dla tego wydarzenia (minimum 1-2 zdania):
© Imprezuje.pl (2015) - serwis wydarzeniowy. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.